KDO JSEM


Jsem žena...

Jsem manželka...

Jsem matka...

Jsem terapeutka...

Jsem majitelka zvířat...

Jsem sportovec....

                  ...ale především...jsem to JÁ :-)

Vystudovala jsem obor, který mi nic neříkal...jak už to tak většinou v tomto věku bývá. Vždy mne to táhlo ke zdravotnictví a zvířatům a tak jsem hledala možnosti, jak se tomu přiblížit. Nakonec jsem zakotvila v biochemické a hematologické laboratoři na dlouhých 12 let. Spoustu věcí jsem se naučila a v mnoha směrech mne to obohatilo. Současně jsem se věnovala svým zvířatům a narazila jsem na kurz Dornovy metody manželů Dunových. Přihlásila jsem se do velkého neznáma a bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě. A takto začala má cesta terapeuta nejen zvířecího, ale i lidského.

Pod vedením jedinečného člověka a osobnosti s velkým "O" Andrey Dunové, která sestavila program Dornovy metody pro zvířata a Osteodynamiky jsem se začala intenzivně vzdělávat. Paní Andrea Dunová je zakladatelkou České školy dornovy metody pro zvířata v ČR, Zakladatelka asociace manuálních terapeutů, autorka a lektorka Osteodynamiky, spisovatelka odborných knih a výukových skript.

Absolvované vzdělání

2014

Základní kurz Dornovy metody-zvířata pro psy (Česká škola Dornovy metody-lektor Andrea Dunová)                    

2015

Pracovní seminář Dornovy metody-zvířata pro psy (Česká škola Dornovy metody-lektor Andrea Dunová)    Canine Touch Level I. (Lektor Ivana Ruddock-Lange)                                                                                              Doporučený terapeut Dornovy metody-zvířata         

2016

Rekondiční a sportovní masáž (Refit - lektor Ivana Smrčková DiS.)                                                                      Dornova metoda PLUS (lektor Zuzana Prouzová, Jožin Púry)                                                                                  Kurz základů aromaterapie (Saloos)                                                                                                                            Pracovní seminář Dornova metoda-zvířata pro koně (Česká škola Dornovy metody-lektor Lenka Popková)    Dogfitness I. (Dogfitness-lektor MVDr.Veronika Gesierichová) 

2018

Člen Asociace manuálních terapeutů zvířat, z.s.

2019

Osteodynamika Level I.- Základní techniky ošetření fasciálních řetězců (lektor Andrea Dunová)                      Aplikovaná psychologie Level I. (lektor Andrea Dunová)                                                                                                   

2020

Odborný konzultant pro absolventy základního kurzu Dornovy metody-zvířata                                                  Osteodynamika Level II.- Rozšířené techniky-Myofasciální terapie - manuální techniky k ošetření fasciálních řetězců a lymfatického systému (lektor Andrea Dunová)                                                                 Osteodynamika Level II.- Rozšířené humánní fasciální techniky (hrudník, pánev, děti) (Lektor Andrea Dunová)

Instruktor Pole Dance (Pole Dance Academy, s.r.o.)

2021

Osteodynamika Level III. - Viscerální manipulace - Manuální techniky k ošetření orgánových soustav a zjizvené tkáně

Aplikovaná neurologie

2022

Osteodynamika IV. - Neurální manipulace - Manuální techniky k ošetření nervového systému malých zvířat