Důležité informace pro objednání!

DOVOLENÁ 

28.6.2024

22.7.-2.8.2024 

19.8.-2.9.2024

VŠEM KLIENTŮM PŘEJI KRÁSNÉ LÉTO! :-)

! Na terapie je nutno se předem TELEFONICKY objednat ! Na emaily a sms s otázkou, zda se můžete objednat, nereaguji. Rovnou prosím volejte! Šetříte tím můj i váš čas a domluva je mnohem rychlejší. :-)Pro objednání a konzultace volejte prosím  PO - ČT od 9 do 15 hod.  Pokud se hned nedovoláte, prosím, zašlete mi zprávu, ozvu se vám zpět, jakmile to bude možné. Pokud se vám neozvu zpět do dvou dnů, prosím zavolejte znovu. Zřejmě jsem zprávu přehlédla.


OSTEODYNAMIKA PRO DĚTI A DOSPĚLÉ

Termíny pro děti a dospělé jsou PO-ČT od 8:30 do 15:30 hod.

Na terapie přicházejte vždy zdraví!!! Bez rýmy, kašle a teploty! Platí i u dětí! 

Pokud trpíte respiračním onemocněním, prosím, návštěvu odložte. Taktéž pokud užíváte antibiotika! 

Mezi očkováním a terapií musí být rozestup alespoň 10 dní. Prosím, myslete na to zvláště při objednávání malých dětí.  

Po terapii následuje klidový režim minimálně tři dny. V tento čas si neplánujte žádnou fyzickou námahu či cvičení. 

Objednávky jsou závazné, a proto omluvy jsou akceptovány 24 hodin předem telefonicky nebo formou sms. Rušení pondělních termínů nejpozději v pátek do 15 hodin. Pokud dojde ke zrušení později, jsem nucena požadovat polovinu částky z ceny ošetření jako částečné pokrytí nákladů. Tento krok jsem nucena zavést z důvodu častého rušení těsně před začátkem návštěv, ať už z jakéhokoliv důvodu. Nejsem schopna tento termín pak obsadit dalším klientem, který na něj čeká i více než několik týdnů. 

Pokud se nedostavíte bez omluvy, další termín vám již poskytnut nebude!

Buďte prosím ohleduplní i k ostatním klientům. Děkuji za pochopení.

Provozovna se nachází v přízemí sportovního Centra Třešňovka. Vstup Hlavním vchodem a rovně. Na dveřích je pak již dále značeno. Dostavte se na své ošetření včas, pohodlně se usaďte do čekárny a vyčkejte vyzvání ke vstupu. PROSÍM NEKLEPAT!!!  Zároveň prosím o shovívavost, někdy se čas ošetření před vámi může o pár minut protáhnout. Děkuji za pochopení.

Děti mohou během čekání využít dětský koutek v čekárně :-)DORNOVA METODA A OSTEODYNAMIKA PRO ZVÍŘATA

Zvíře musí být bez známek virové či bakteriální infekce. V případě vážných zdravotních potíží musí před ošetřením být prohlédnuto veterinárním lékařem. Zprávu o zdravotním stavu a léčbě vezměte OKOPÍROVANOU sebou. 

Po ošetření následuje klidový režim minimálně tři dny (u zdravých zvířat). V tyto dny si prosím neplánujte se zvířetem závody, či tréninky. U závažných stavů je potřeba dodržet klidový režim s omezením pohybu či jeho vyloučením. 

Zvoňte na horní zvonek a vyčkejte mého příchodu, zvíře mějte prosím na vodítku nebo v přepravním boxu. NEVSTUPUJTE SAMI NA POZEMEK! Mohou být na něm puštěná naše zvířata! Prosím o shovívavost a vyčkání, pokud se čas před vámi protáhne. Dále vás velmi prosím, abyste po svých zvířatech uklízeli při venčení v ulici exkrementy a nenechávali své psy značkovat parkující auta. Ušetříte mi tím spoustu nepříjemností, které musím kvůli neukázněným klientům řešit se sousedy. Děkuji.