Důležité informace pro objednání!

Dovolená! Od 8.6.2022 do 22.6.2022..

Nebudu dostupná na telefonu. Přistup k emailu omezeně. Pro objednání termínu volejte prosím až od 23.6.. Pokud budete chtít zrušit termín, prosím, napište email. Děkuji :-)

! Na terapie je nutno se předem TELEFONICKY objednat ! Na emaily a sms s otázkou, zda se můžete objednat, nereaguji. Rovnou prosím volejte! Šetříte tím můj i váš čas a domluva je mnohem rychlejší. :-)Pro objednání a konzultace volejte prosím v pracovním čase a to  PO - ČT od 9 do 15 hod.  Pokud se hned nedovoláte, prosím, zašlete mi zprávu, ozvu se vám zpět, jakmile to bude možné. Pokud se vám neozvu zpět do dvou dnů, prosím zavolejte znovu. Zřejmě jsem zprávu přehlédla. Dále prosím respektujte i vy můj volný čas a nevolejte mi ve večerních hodinách nebo o víkendu. Děkuji! :-)

Na terapie přicházejte vždy zdraví! Pokud trpíte respiračním onemocněním, prosím, návštěvu odložte. Taktéž pokud užíváte antibiotika! 

Objednávky jsou závazné a proto omluvy jsou akceptovány 24 hodin předem a to telefonicky nebo formou sms. Rušení pondělních termínů nejpozději v pátek do 17 hodin. Pokud dojde ke zrušení později, jsem nucena požadovat polovinu částky z ceny terapie jako částečné pokrytí nákladů. Při neomluvené terapii budete požádání o uhrazení celé částky terapie. Tento krok jsem nucena zavést z důvodu častého rušení terapií těsně před jejím začátkem, ať už z jakéhokoliv důvodu. Nejsem schopna tento termín pak obsadit dalším klientem, který na něj čeká i více než několik týdnů. Buďte prosím ohleduplní i k ostatním klientům. Děkuji za pochopení.

Provozovna se nachází v přízemí sportovního Centra Třešňovka. Vstup Hlavním vchodem a rovně. Na dveřích je pak již dále značeno. Dostavte se na svou terapii včas, pohodlně se usaďte do čekárny a vyčkejte vyzvání ke vstupu. PROSÍM NEKLEPAT!!! Rušíte tím probíhající terapii. Zároveň prosím o shovívavost, někdy se terapie před vámi může o pár minut protáhnout. Děkuji za pochopení.

Děti mohou během čekání využít dětský koutek v čekárně :-)


TERAPIE PRO ZVÍŘATA

Zvoňte na horní zvonek a vyčkejte mého příchodu, zvíře mějte prosím na vodítku nebo v přepravním boxu. NEVSTUPUJTE SAMI NA POZEMEK! Mohou být na něm puštěná naše zvířata! Prosím o shovívavost a vyčkání, pokud se terapie před vámi protáhne. Dále vás velmi prosím, abyste po svých zvířatech uklízeli při venčení v ulici exkrementy a nenechávali své psy značkovat parkující auta. Ušetříte mi tím spoustu nepříjemností, které musím kvůli neukázněným klientům řešit se sousedy. Děkuji.