Důležité informace pro objednání!

! Na terapie je nutno se předem telefonicky objednat ! 

Pro objednání a konzultace volejte prosím v pracovním čase a to ve všední dny od 8 do 18 hod.            Pokud se hned nedovoláte, prosím, zašlete mi zprávu, ozvu se vám zpět, jakmile to bude možné. Děkuji!

Provozovna se nachází v přízemí sportovního Centra Třešňovka. Vstup Hlavním vchodem a rovně. Na dveřích je pak již dále značeno.                                                                                                                          Dostavte se na svou terapii včas, pohodlně se usaďte do čekárny a vyčkejte vyzvání ke vstupu.          PROSÍM NEKLEPAT!!! Rušíte tím probíhající terapii. Zároveň prosím o shovívavost, někdy se terapie před vámi může o pár minut protáhnout. Děkuji za pochopení.

Děti mohou během čekání využít dětský koutek v čekárně :-)

Pokud se z jakéhokoliv důvodu nemůžete na terapii dostavit, prosím o omluvení termínu alespoň 24 hodin předem a neblokování času terapie, který může využít někdo jiný. Děkuji.


TERAPIE PRO ZVÍŘATA

Zvoňte na horní zvonek a vyčkejte mého příchodu, zvíře mějte prosím na vodítku nebo v přepravním boxu. NEVSTUPUJTE SAMI NA POZEMEK! Mohou být na něm puštěná naše zvířata! Prosím o shovívavost a vyčkání, pokud se terapie před vámi protáhne. Děkuji.