Důležité informace pro objednání!

! Na terapie je nutno se předem TELEFONICKY objednat ! Nepište emaily nebo sms, zda se můžete objednat. Samozřejmě ano a proto hned volejte. Šetříte tím můj i váš čas a domluva je mnohem rychlejší. :-)

Pro objednání a konzultace volejte prosím v pracovním čase a to ve všední dny od 9 do 16 hod.  Pokud se hned nedovoláte, prosím, zašlete mi zprávu, ozvu se vám zpět, jakmile to bude možné. Pokud se vám neozvu zpět do dvou dnů, prosím zavolejte znovu. Zřejmě jsem zprávu přehlédla. Dále prosím respektujte i vy můj volný čas a nevolejte mi ve večerních hodinách nebo o víkendu, pokud nejde o akutní stav, který nepočká do dalšího dne. Děkuji! :-)

Provozovna se nachází v přízemí sportovního Centra Třešňovka. Vstup Hlavním vchodem a rovně. Na dveřích je pak již dále značeno. Dostavte se na svou terapii včas, pohodlně se usaďte do čekárny a vyčkejte vyzvání ke vstupu.          PROSÍM NEKLEPAT!!! Rušíte tím probíhající terapii. Zároveň prosím o shovívavost, někdy se terapie před vámi může o pár minut protáhnout. Děkuji za pochopení.

Děti mohou během čekání využít dětský koutek v čekárně :-)

Pokud se z jakéhokoliv důvodu nemůžete na terapii dostavit, prosím o omluvení termínu alespoň 24 hodin předem a neblokování času terapie, který může využít někdo jiný. Děkuji.


TERAPIE PRO ZVÍŘATA

Zvoňte na horní zvonek a vyčkejte mého příchodu, zvíře mějte prosím na vodítku nebo v přepravním boxu. NEVSTUPUJTE SAMI NA POZEMEK! Mohou být na něm puštěná naše zvířata! Prosím o shovívavost a vyčkání, pokud se terapie před vámi protáhne. Děkuji.